FAQ

Tak wszystkie nasze pianki oraz pokrowce są produkowane na trenie Polski, za wyjątkiem pianki Visco85kg/m3 (Supremevisco) jest to pianka Belgijska.

Oczywiście, że tak. Pokrowiec jest na zamku rozdzielczym, a więc łatwo wyprać tylko połowę np. wierzchnią część pokrowca w temperaturze do 35 stopni programem „delikatne pranie”.

Jesteśmy producentem naszych materacy i zarazem sami zajmujemy się sprzedażą naszych wyrobów. Większość fabryk prowadzi sprzedaż do sklepów pośredniczących w cenach hurtowych produkty są ponownie marżowane(do nawet 200%) i finalnie trafiają do klienta. Nasza firma pomija pośredników i stosuje cennik hurt bezpośrednio dla klientów indywidualnych, co skutkuje bardzo atrakcyjnymi cenami zakupu. Jednak aby pokazać Państwu różnice zachowaliśmy na stronie ceny dystrybucji pośredników, tak aby klienci widzieli jaka korzyść uzyskują kupując własnie u nas bezpośrednio od producenta Art-Medic.

Na zwrot materaca jest 14 dni

Od otrzymania materaca mamy 3-4 tygodnie. Wymieniamy wówczas samą podstawę z pianki HR a nie cały materac, gdyż to własnie to część odpowiada za twardość i komfort spania w każdym materacu.

W całości w pełnym rozmiarze, na życzenie możemy złożyć je na pół po długości np 160x200x20 po złożeniu 160x102x40.

Ponieważ parametr gęstości jest bardzo istotny w zakresie prawidłowego podparcia i trwałości materacy. Nasza podstawa HR to aż 40kg/m3 gdzie średnia rynkowa to 30kg a nawet niżej. Jeśli tylko pojawi sie taka możliwość zawsze będziemy starali się podwyższać ten parametr aby materace były jeszcze lepsze.

Nie materac wówczas przychodzi w jednym najlepszym pokrowcu Clima 3D już zapiętym na materacu.

Do każdego materaca można zakupić max.2 szt w promocyjnej cenie z rabatem 50%.

Tak oczywiście, wykonamy każdy realny wymiar nietypowy, wykonujemy też materace na życzenie, tak wiec klient sam może zaprojektować swój idealny materac.