Materace 120×200

Materace do spania w rozmiarze 120×200

ART-MEDIC ma do zaoferowania wysokiej jakości materace piankowe, które są dostępne w wymiarach 120 centymetrów szerokości na 200 centymetrów długości. Gwarantują one wysoki komfort snu zarówno w łóżkach pojedynczych, jak i podwójnych.

Wynika to z ich wysokich parametrów technicznych. Zostały one dostosowane w taki sposób, aby spełnić wymagania bardzo szerokiej grupy użytkowników. Mowa tu także o osobach zmagających się z różnymi dolegliwościami, na przykład częstym bólem pleców. W ofercie sklepu Wolsztyńskie Materace znaleźć można modele, które gwarantują doskonałe podparcie kręgosłupa. Dzięki nim, ciało ułożone jest w naturalnej pozycji, dlatego też przy porannym wstawaniu nie ma mowy o bólu spowodowanym nadmiernymi przeciążeniami.

Zdrowy sen

W nocy ciało powinno bowiem odpoczywać. Istotne jest rozluźnienie i odciążenie mięśni, które powinny się zregenerować. W przypadku słabej jakości materaców „pływających” nie jest to takie oczywiste. Wynika to między innymi z tego, że ciało zapada się w materacu. Brak tu odpowiedniego podparcia i sprężystości, dzięki której na mięśnie nie są poddawane obciążeniom.

Świadomość jakości wykonania materacy do spania, a także ich wpływu na kondycję organizmu, jest niezwykle istotna. Nie ma bowiem nic gorszego od tortur w łóżku po ciężkim dniu spędzonym w pracy czy też przy realizacji rozmaitych obowiązków domowych. Biorąc to wszystko pod uwagę, warto decydować się na materace piankowe, wyróżniające się wysokimi parametrami technicznymi.

Wysoka jakość wykonania

W sklepie Wolsztyńskie Materace oferowane są najlepsze produkty marki ART-MEDIC, które są wykonywane ze specjalnie dobranych materiałów. Cel okazał się jeden – zapewnić doskonały komfort w każdych warunkach, niezależnie od miejsca wykorzystania materacu. Wszystko to sprawia, że oferowane modele bardzo dobrze sprawdzą się w domach, mieszkaniach, akademikach, hotelach, motelach czy też w domkach letniskowych.

Mowa tu zwłaszcza o materacach piankowych 120×200, które zostały przygotowane w taki sposób, aby umożliwić wygodny sen zarówno jednej, jak i dwóm osobom. Długość materaca wynosząca 2 metry sprawia, że nawet wysokie osoby nie muszą obawiać się, że ich stopy będą wisieć w powietrzy. Spora szerokość sprawia natomiast, że każdy może się ułożyć tak, jak tylko chce. Koniec z ciasnymi łóżkami oraz koniecznością spania w jednej pozycji. Materace termoelastyczne ART-MEDIC pozwolą naprawdę wypocząć, dzięki czemu rankiem zbudzicie się pełni sił i gotowi do działania.

Wysoki komfort wypoczynku

Doskonałe parametry techniczne uzyskiwane są jednak nie tylko dzięki odpowiednio dobranym wymiarom. Uwagę należy zwrócić także na wykorzystane materiały w procesie produkcyjnym. W zależności od modelu, klienci mogą liczyć na materace wykonane z kilku warstw.

Niezwykle ważna jest podstawa, która składa się ze specjalnych pianek. Wiele z nich zostaje wykonanych na bazie oleju naturalnego, co ma wpływ na zachowanie materaca, a także jego oddziaływanie na skórę. Co równie istotne, poszczególne pianki są zróżnicowane także pod względem twardości i gęstości. Przykładem może być tu chociażby pianka Natural HR 40 kg/m3.

Tak szeroki wybór sprawia, że każdy może wybrać produkt, który mu najbardziej odpowiada. Niektórzy bowiem wolą materace bardzo twarde, inni zaś preferują modele miękkie. Co jednak istotne, żaden materac termoelastyczny nie poddaje się nadmiernym odkształceniom. Bardzo szybko wracają one do swojej pierwotnej formy, co ma wpływ nie tylko na wygodę snu, ale również na żywotność produktu. Sprawdza się on tak samo dobrze w pierwszym dniu, jak i po upływie kilku miesięcy. W przypadku modeli słabej jakości często bywa tak, że po stosunkowo krótkim czasie ich właściwości praktycznie przestają istnieć, przez co komfort użytkowania znacząco spada. Do tego dochodzą również uszkodzenia konstrukcji materaca.

To jednak nie wszystko. Uwagę należy zwrócić także na wysoką jakość wykonania warstw wierzchnich materacy termoelastycznych. W tym przypadku użytkownicy mogą liczyć nie tylko na pianki miłe w dotyku, ale również na doskonałe dostosowanie do zmiennych warunków. Zakupić mogą oni bowiem modele wyposażone w pianki dwustronne. Jedna strona wyróżnia się skutecznym magazynowaniem ciepła, dzięki czemu sprawdza się w zimie, natomiast druga chroni organizm przed jego nadmiernym przegrzaniem. W ten sposób materace od producenta ART-MEDIC mogą być z powodzeniem użytkowane także latem. Także ze względu na dobre odprowadzanie wilgoci.

Parametry techniczne produktów dodatkowo podbija pokrowiec Clima 3D, który może zostać dodany do zestawu. Dzięki niemu, materace do spania 120×200 charakteryzują się odpowiednią cyrkulacją powietrza. Pokrowce zostają bowiem wyposażone w specjalne siateczki wentylacyjne, dzięki którym utrzymywane są bardzo korzystne warunki. Sprzyja to także większej higienie, a także pozwala znacząco ograniczyć rozwój bakterii roztoczy i innych drobnoustrojów. Materace ART-MEDIC okażą się więc bardzo korzystne dla alergików. Warto nadmienić także, że pokrowce są bardzo delikatne dla skóry. Ich czyszczenie jest natomiast bardzo proste.

Doskonałe materace 120×200

Produkty w tym rozmiarze zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapewnią komfortowy sen zarówno jednej, jak i dwóm osobom. Koniec z ciasnotą i niewygodną konstrukcją, która nie pozwala się wyspać. Sklep Wolsztyńskie Materace oferuje produkty z najwyższej półki. Zostały one wykonane z najlepszych pianek, które w sposób niezwykle skuteczny dostosowują się do kształtu ciała. Zapewniają również dobre podparcie kręgosłupa, co jest istotne dla osób zmagających się z bólem pleców.

Do tego wszystkiego należy dodać także właściwą cyrkulację powietrza, hamowanie rozwoju bakterii i innych drobnoustrojów, a także możliwość wykorzystania w ziemie i w lecie. W każdym przypadku użytkownik może liczyć na wysoką wygodę oraz wytrzymałość mechaniczną, która sprawi, że zakup materaca ART-MEDIC okaże się inwestycją na bardzo długi czas.