Materace 140×200

Materace do spania w rozmiarze 140×200

Oferowane w sklepie materace o szerokości 140 centymetrów okażą się doskonałym wyborem na łóżka podwójne. Zapewniają bowiem wystarczająco dużo miejsca, by dwie osoby były w stanie ułożyć się w sposób wygodny, bez niepotrzebnej ciasnoty.

Oczywiście wpływ na komfort snu ma również długość materaca. Wartość na poziomie 200 centymetrów okażę się odpowiednia nawet dla wysokich osób. Dzięki temu, mogą oni liczyć na wygodny, regeneracyjny wypoczynek po ciężkim dniu spędzonym w pracy lub też przy realizacji rozmaitych obowiązków domowych.

ART-MEDIC – materace najwyższej jakości

Przyjmuje się, że modele 140×200 to optymalny wybór dla dwóch osób. Gwarantują bowiem wystarczająco miejsca podczas snu, a jednocześnie nie zagracają sypialni. Z tego też powodu bardzo często są wybierane przez właścicieli hoteli, modeli, akademików i domków letniskowych. Co równie ważne, ich przenoszenie jest bardzo łatwe.

Mając to wszystko na uwadze, śmiało można podkreślić, że tego typu materace termoelastyczne powinny zadowolić bardzo zróżnicowane grono odbiorców. Mowa tu także o użytkownikach ze szczególnymi wymaganiami, związanymi między innymi z koniecznością stworzenia odpowiednich warunków dla obolałych pleców czy też w przypadku rozmaitych dolegliwości kręgosłupa.

Sklep z materacami 140×200

Wpływ na komfort snu ma nie tylko szerokość i długość materaca. Firma ART-MEDIC robi wszystko, aby każdy z oferowanych produktów wyróżniał się wysoką jakością wykonania. Przekłada się to przede wszystkim na wykorzystanie specjalnie dobranych materiałów, doskonale dopasowanych do wypoczynku.

Z tego też względu w sklepie Wolsztyńskie Materace znaleźć można produkty piankowe. W zależności od modelu, stosowane są między innymi pianki Natural, Visco czy też Kaultshaum. Wyróżniają się one różnymi parametrami technicznymi, dlatego też materace mogą spełnić wymagania bardzo szerokiej i zróżnicowanej grupy odbiorców.

Każdy model wykonywany jest z podstawy i warstwy wierzchniej. W pierwszym przypadku użytkownicy mogą liczyć na pianki o różnych stopniach twardości. Dzięki temu, produkty dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy twardszych powierzchni, jak i osoby lubujące się w modelach miękkich. Warto nadmienić, że niektóre pianki są przygotowywane na bazie oleju naturalnego, co okaże się dobrą informacją dla klientów, którzy stawiają na produkty naturalne.

Szeroki wybór dotyczy także warstw wierzchnich. Materace piankowe są zróżnicowane pod względem gęstości, grubości i sprężystości. Co istotne, pianki nie są klejone, dlatego zawsze można je obrócić. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku materacy, których jedna strona odpowiada za magazynowanie ciepła, natomiast druga zabezpiecza ciało przed nadmiernym przegrzaniem. Dzięki temu, produkty tego typu mogą być z powodzeniem stosowane zarówno w lecie, jak i w zimie. Zawsze zapewnią najwyższy możliwy komfort wypoczynku.

Pokrowiec na materace 140×200

Do każdego produktu dostępne w sklepie Wolsztyńskie Materace może zostać dołączony specjalny pokrowiec Clima 3D, który tworzy jego trzecią warstwę. Został on wykonany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik wytwórczych, dlatego zapewnia doskonałe parametry techniczne.

Jest to produkt niepikowany, który został wyposażony w siateczki wentylacyjne. Gwarantują one optymalną cyrkulację powietrza, a także odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Okaże się to istotne zwłaszcza wówczas, gdy w pokoju jest ciepło i duszno. Warto nadmienić, że pokrowiec na materace do spania ART-MEDIC wykonywany jest w taki sposób, aby na jego powierzchni nie dochodziło do rozwoju bakterii, roztoczy i innych drobnoustrojów. Jest to więc produkt w pełni higieniczny, przyjazny alergikom.

To jednak nie wszystko, ponieważ użytkownicy często zwracają uwagę także na to, iż jest on bardzo delikatny dla skóry i miły w dotyku. Można go łatwo zdjąć, a następnie wyczyścić. Pokrowiec Clima 3D pełni również funkcję zabezpieczającą przed uszkodzeniami materaca, a także jego nadmiernym zabrudzeniem. Wszystko to sprawia, że znacząco wydłużą jego żywotność.

Materac dla każdego

Produkty w rozmiarze 140×200 są często wybierane przez pary, a także osoby potrzebujące dużo przestrzeni, by móc się wyspać. Niezależnie od zastosowania, każdy użytkownik może liczyć na doskonałe podparcie kręgosłupa. Ciało nie zapada się w materacu, jak ma to miejsce w przypadku słabej jakości produktów „pływających”. Kręgosłup zostaje ułożony w sposób naturalny, dzięki czemu nie zostaje poddany dodatkowym obciążeniom. Sen okażę się więc rzeczywiście regeneracyjny.

Ma to znaczenie zwłaszcza dla osób cierpiących na silne bóle pleców lub zmagające się z różnego rodzaju chorobami i zwyrodnieniami. Dzięki tak przygotowanym materacom, poranek wcale nie okaże się bolesny. Materace do spania ART-MEDIC są przygotowywane przez specjalistów, przy użyciu nowoczesnych technik wytwórczych. Jest to najlepsza gwarancja wysokiej jakości.

Uzyskanie takich parametrów technicznych jest możliwe poprzez połączenie odpowiednich warstwa. W sklepie dostępne są modele wykonane ze specjalnie dobranych pianek, które wyróżniają się różnymi stopniami twardości i gęstości. Dzięki temu, można je łatwo dostosować do konkretnych potrzeb i wymagań. Mogą być z powodzeniem wykorzystane zarówno w lecie, jak i w zimie. W zależności od potrzeb użytkownika, pianka może skutecznie magazynować ciepło lub nie dopuszczać do przegrzania organizmu.

W każdym przypadku, materace piankowe wyróżniają się odpowiednią cyrkulacją powietrza i właściwym odprowadzaniem wilgoci. Parametry te zwiększa specjalny pokrowiec Clima 3D, który dodatkowo ogranicza rozwój drobnoustrojów. Okaże się więc doskonałym wyborem dla alergików. Nie można zapominać także o tym, że materace do spania od ART-MEDIC zostały zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ich konstrukcja nie odkształca się ani nie niszczeje. Wszystko to sprawia, że ich zakup okażę się prawdziwą inwestycją na lata.