O nas

Świat marzeń to świat dobrego snu

Producent materacy firma ART-MEDIC od początku swojej działalności koncentrował się na branży wysokojakościowych wyrobów zdrowotnych. Wieloletnie doświadczenie w sektorze uzdrowiskowym,  pasja w działaniu i dynamika rozwoju pozwoliła na stworzenie naszego flagowego materaca –  „VISCOTHERAPY”.
Ta luksusowa linia materacy termoelastycznych nie uznaje kompromisów i daje naszym odbiorcom to, co w materacach premium najlepsze.  Cudowną jakość snu i korzystny wpływ na nasze zdrowie – już od pierwszej nocy.

Wiemy jak zagwarantować Tobie
  • Królewska jakość materacy dzięki piankom najwyższej klasy
  • Doradztwo ludzi, którzy kochają swoją pracę
  • 40 dni na zwrot lub wymianę
  • Gwarancja najbardziej atrakcyjnych cen

Materace Viscotherapy

Nasz lider odpoczynku i dobrego snu

Sposób działania naszej flagowej linii materacy można określić połączeniem inteligencji, sztuki i fachowego rzemiosła.
Elastyczna formuła uczy się kształtu zapewniając stabilne podparcie i ułożenie Twojego ciała. Dzięki efektywnemu wykorzystaniu powierzchni przylegania odpoczywają Twój kręgosłup, szyja, biodra i kończyny.  Całość pozytywnie wpływa na krążenie krwi bez szkodliwego ucisku naczyń krwionośnych.

Odpoczywasz w każdym wymiarze

Jakość odpoczynku i komfort spanie ulega natychmiastowej poprawie. Już od pierwszej nocy czujesz, że było warto zainwestować w materac klasy premium. Dolegliwości bólowe mijają wraz z jednoczesnym wzrostem komfortu snu.

Wiemy, jak przygotować ofertę dla Ciebie

Jesteśmy pewni, że dopasujemy nasze królewskie materace do Twoich wymagań – występują we wszystkich rozmiarach i różnych wysokościach.

Profesjonalna obsługa
Najlepsze ceny
Atrakcyjne promocje
Pełny serwis

Perfekcyjny wybór dla Ciebie

Viscotherapy to materace do spania wykonane według najwyższych standardów jakościowych.

Liczy się wnętrze

Nasze materace składają się z dwóch rodzajów pianek: na dnie wykorzystaliśmy Piankę wysokoelastyczną HR/T, która zapewnia wzorową stabilność materacy – w górnej warstwie z kolei znajduje się Otwartokomórkowa Oddychająca Pianka Visco. Jej wysoka gęstość idzie w parze z inteligencją. Potrafi bowiem dopasować się do profilu i kształtu Twojego ciała, dynamicznie reaguje na zmiany temperatury. To jedyny materiał na rynku, która w standardzie posiada zestopniowanie twardości 4D.

Lubimy wyzwania

Stawiamy na ciągły rozwój – a najlepsza nauka idzie w parze z nowościami. Jesteśmy gotowi spełnić Twoje najbardziej ambitne oczekiwania. Zrealizujemy każde zlecenie wedle Twojego życzenia.

Przekonaliśmy Cię? Wybierz materac dla siebie spośród liderów naszego sklepu.

No products found