Materace na wymiar

Materace nietypowe rozmiary – materace na wymiar

Możliwość dopasowanie materaca do własnych potrzeb pozwala uzyskać produkt, który zagwarantuje ogromną wygodę snu, a także pewną uniwersalność zastosowania. Tym właśnie wyróżniają się materace na wymiar od producenta ART-MEDIC.

W naszym sklepie oferowane są produkty niezwykle zróżnicowane pod względem rozmiaru. Czasem jednak potrzebny jest model nietypowy. Żeby go zdobyć, warto skorzystać z oferty materacy na wymiar. Dotyczy ona zarówno produktów kieszeniowych, jak i piankowych. Dzięki temu, każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Materace na wymiar – kiedy warto?

Pomimo szerokiej oferty produktowej, bywają sytuacje, w których żaden z oferowanych na rynku modeli nie spełnia kryteriów szerokości i długości. Zdarza się tak zwłaszcza wówczas, gdy dysponujemy niestandardową ramą łóżka, która jest o kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt centymetrów szersza bądź dłuższa od tych standardowych. Dzięki specjalnej ofercie sklepu Wolsztyńskie Materace, nie jest to jednak problemem. Wystarczy bowiem złożyć odpowiednie zamówienia, by zyskać materac do spania, który będzie pasował.

Modele na wymiar oferowane są również wielu placówkom – zarówno wypoczynkowym, jak i rehabilitacyjnym. Wynika to oczywiście z różnych wymagań oraz potrzeb osób korzystających z łóżek. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zaoferować im materace o nieco innych wymiarach niż w przypadku produktów standardowych. Modele na wymiar zamawiane są także wówczas, gdy potrzebny jest nietypowy kształt materaca. W każdej z tej sytuacji producent ART-MEDIC ma do zaoferowania produkty najwyższej jakości.

Materace na wymiar – czy to się opłaca?

Choć wydawać się może, że zakup materacy do spania w nietypowych rozmiarach nie jest specjalnie korzystne pod względem cenowym, z naszym sklepem jest inaczej. Pozwalamy na dowolne wydłużanie bądź skracanie dostępnych wyrobów – wszelkie zmiany są bardzo atrakcyjne cenowe, dzięki czemu tego typu operacje nie zmieniają drastycznie końcowych kosztów zakupu.

Wszystko to sprawia, że naprawdę warto skorzystać z oferty Wolsztyńskich Materacy. Zwłaszcza wówczas, gdy zakup takiego nietypowego produktu ma mieć przełożenie na wyższy komfort snu czy też spełnienie wymagań stawianych przez przyjmowanych klientów w rozmaitych placówkach.

Materace na wymiar – personalizacja

Modele przygotowywane przez firmę ART-MEDIC mogą być dostosowywane nie tylko pod względem wymiarów, ale również najważniejszych parametrów technicznych. Przekłada się to na jeszcze większą swobodę zakupów.

Wynika to oczywiście z wykorzystywanych materiałów. Dzięki nim, poszczególne materace termoelastyczne różnią się między sobą pod kątem grubości, twardości i gęstości. Wszystkie te parametry wpływają na komfort snu, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby dobrać materac w zależności od wzrostu, wagi oraz indywidualnych preferencji użytkownika. Swoje produktu znajdą tu zarówno zwolennicy twardszych, jak i tych miękkich materacy.

Materaca do spania ART-MEDIC – wysoka jakość wykonania

Niezależnie od wybranego wymiaru, a także typu, klienci sklepu zawsze mogą liczyć na materace przygotowane przy użyciu najlepszych materiałów, a także nowoczesnych technik wytwórczych. Wszystko to przekłada się oczywiście na komfort wypoczynku.

Uwagę warto zwrócić między innymi na materace piankowe, które zazwyczaj wykonywane są z dwóch warstw. Pierwszą jest podstawa, natomiast drugą warstwa wierzchnia. Obie są wykonywane z różnych pianek, które wpływają na najważniejsze parametry techniczne. Co istotne, materace ART-MEDIC zapewniają odpowiednie podparcie kręgosłupa. Dzięki temu, wyróżniają się właściwościami zdrowotnymi.

Ciało przyjmuje naturalną pozycję, dlatego kręgosłup nie jest dodatkowo obciążany. Zmniejsza się również napięcie mięśni, dlatego mogą one się zregenerować. Wszystko to sprawia, że użytkownik materaca odzyskuje w nocy siły utracone w trakcie dni, budzi się wypoczęty i bez bólu pleców. Produkty te są szczególnie polecane osobom, które zmagają się z różnego rodzaju dolegliwościami kręgosłupa. Co równie ważne, ze względu na wysoką jakość wykonania, materace piankowe są wykorzystywane także w profilaktyce przeciwodleżynowej.

To jednak nie wszystko. Materace do spania ART-MEDIC można również łatwo dostosować do warunków panujących w sypialni. Szczególną popularnością cieszą się modele, w których warstwę wierzchnią można obracać. Jest ona bowiem dwustronna – jedna strona wyróżnia się doskonałym magazynowaniem ciepła (stosuje się ją w zimie), natomiast druga chroni organizm przed przegrzaniem (sprawdzi się w lecie).

Bardzo przydatnym dodatkiem do oferowanych materacy na wymiar może okazać się specjalny pokrowiec 3D Clima, którego długość i szerokość także są dostosowywane na życzenie klienta. Został wyposażony w specjalne siateczki wentylacyjne, dzięki czemu zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Jest to produkt higieniczny, redukujący ryzyko rozwoju drobnoustrojów. Wszystko to sprawia, że warto polecić go alergikom. Okaże się on przydatny także ze względu na fakt, iż doskonale chroni materac przed uszkodzeniami i zabrudzeniami.

Sklep Wolsztyńskie Materace to najlepsze miejsce do zakupu wysokiej klasy materacy na wymiar. Gwarantujemy nieograniczone możliwości dostosowywania produktów po bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie dostępne wyroby wykonywane są ze specjalnie dobranych materiałów, które zapewniają dobre podparcie kręgosłupa, a także stworzenie najlepszych możliwych warunków do zdrowego snu.

Co istotne, materace ART-MEDIC mogą być stosowane zarówno w lecie, jak i w zimie, a ich prozdrowotne właściwości sprawdzają, że okażą się dobrym wyborem dla osób zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami kręgosłupa. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą i dobrania materaca, który okaże się odpowiedni pod względem wymiarów i najważniejszych parametrów technicznych.